This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Єдина реєстрація та авторизація на декількох dle-сайтах

Єдина реєстрація та авторизація на декількох dle-сайтах

Продовжуючи розкривати тему можливостей DataLlife Engine, хочу розповісти вам про одну із стандартних функцій скрипту - підтримку єдиної реєстрації та авторизації на ваших сайтах, які можуть знаходиться на різних доменах і працювати під управлінням різних копій скрипту, але при цьому вашим користувачам достатньо зареєструватися тільки на одному з ваших сайтів і надалі використовувати свій логін і пароль на інших ваших сайтах. Єдиною умовою для реалізації даної можливості є те, що всі домени повинні мати доступ до однієї і тієї ж MySQL бази даних, в межах одного хостера. Також не проблема, якщо хостери різні, але MySQL сервер повинен дозволяти зовнішні підключення.
Детальніше

Багатомовність на dle-сайтах

Багатомовність на dle-сайтах

Добрий день, шановні відвідувачі,
сьогодні хочеться розпочати написання корисних порад по роботі з DataLife Engine. Як відомо, це дуже потужний і гнучкий інструмент зі створення власного порталу. З кожним днем його можливості розширюються, але не завжди деяким користувачам зрозуміло як використовувати ту чи іншу можливість. Однією з таких можливостей є повна підтримка ведення сайту на декількох мовах. Але так як DataLife Engine це не шаблонний двигун один на всіх, а гнучкий конструктор для створення сайту, то рядок "Англійською писати тут" ви не знайдете. І метою даної статті є розповісти вам як створити сайти, на яких буде підтримуватися написання статей на декількох мовах.
Детальніше