This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Єдина реєстрація та авторизація на декількох dle-сайтах

Єдина реєстрація та авторизація на декількох dle-сайтах

Отже, розглянемо детальніше як вам реалізувати і використовувати дану можливість:

Нам необхідно встановити скрипт на основний домен, припустимо http://site.pp.ua/. Для цього робимо все як завжди, закачуємо файли скрипта на сервер і запускаємо майстер установки скрипта install.php. Після того як скрипт проведе тестування, вам необхідно буде заповнити дані для доступу до MySQL сервера.

наприклад:

Сервер MySQL: localhost
Ім"я бази даних: datalife
Ім"я користувача: root
Пароль: password

Ці дані вам надає ваш хостер.

Наступним параметром йде Префікс, цей параметр ви можете визначити і вказати самостійно, ми, наприклад, вкажемо: site

Після того як ми успішно встановили скрипт на один домен, нам необхідно встановити скрипт на інший, візьмем для прикладу http://games.site.pp.ua/. Робимо все по аналогії і дані для доступу до MySQL сервера вказуємо тіж самі, що і для першого сайту:

Сервер MySQL: localhost
Ім"я бази даних: datalife
Ім"я користувача: root
Пароль: password

Єдиною відмінністю є це параметр Префікс, який ми вкажемо інший, наприклад вкажемо: games.

Отже ми отримали два самостійних сайти http://site.pp.ua/ і http://games.site.pp.ua/, які працюють окремо і між собою не пов'язані. Тому наступним нашим завданням є об'єднати авторизацію і реєстрацію на цих сайтах. Для цього ми заходимо по FTP на наш другий сайт http://games.site.pp.ua/ і відкриваємо файл engine/data/dbconfig.php, знаходимо там рядок:

define ("USERPREFIX", "games");


і замінюємо його на

define ("USERPREFIX", "site");


Іншими словами ми поставили для параметра USERPREFIX префікс від першого сайту. Після цих дій ваш другий сайт буде використовувати базу даних для користувачів і груп користувачів від першого сайту, а для всього іншого буде використовувати власну окрему базу даних.

Увага: Деякі просунуті користувачі після цих дій вирішать видалити невикористовувані надалі MySQL таблиці, але ми застерігаємо вас від цих дій, маленькі і невикористовувані таблиці не будуть вам заважати, але так як вам доведеться оновлювати надалі кожен сайт окремо, то для запобігання конфліктів вам потрібно залишити ці таблиці, тому що вони також будуть проходити процедуру оновлення структури.

Ну ось в принципі і все, як бачите все досить просто.

Удачі вам і всього найкращого.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.