This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Багатомовність на dle-сайтах

Багатомовність на dle-сайтах

Розберемо невеликий приклад створення сайту українською та англійською мовою. Отже по-перше, нам знадобитися два шаблони, для того щоб була 100% підтримка двох мов, а не так щоб частина написів були українською, а інша частина написів англійською.

Припустимо у нас є шаблони
/templates/Ukrainian/
/templates/English/


Також нам знадобляться два мовних пакета для скрипту
/language/Ukrainian/
/language/English/


Далі в адмінпанелі в налаштуваннях скрипту вказуємо шаблон за замовчуванням Ukrainian, мову за замовчуванням також вказуємо Ukrainian.

Тепер нам потрібно щоб кожному з наших шаблонів відповідав необхідний нам мовний пакет, щоб при перемиканні з одного шаблону на інший, змінювалася б також мова системних повідомлень скрипту. Для цього заходимо в Адмінпанель скрипту -> Шаблони сайту і встановлюємо для кожному шаблону Використовувану мову, тобто для шаблону Ukrainian призначаємо мову Ukrainian, для шаблону English призначаємо мову English

Наступним етапом є додавання перемикання мов для відвідувачів сайту. Для цього в main.tpl створимо два посилання наприклад:
<a href="http://site.ru/index.php?action_skin_change=yes&skin_name=Ukrainian">Українська</a>
<a href="http://site.ru/index.php?action_skin_change=yes&skin_name=English">Англійська</a>


Тепер при переході по цих посиланнях користувач буде змінювати свій шаблон, а разом з ним і мову системних повідомлень скрипта.

Але і це ще не все наша ж мета створити повністю багатомовний проект, тому має підтримуватися також написання новин на двох мовах. Для цього йдемо в Адмінпанель -> Інші розділи -> Додаткові поля новин. Вибираємо там пункт Додати поле.

Створюємо нове додаткове поле з наступними параметрами:

Назва поля: english
Опис поля: Англійська коротко
Категорія: Всі
Тип поля: Кілька рядків

Далі відкриваємо в шаблоні англійської мови файл templates /english/shortstory.tpl і міняємо в ньому тег {short-story} на тег додаткового поля [xfvalue_english]. тепер при зміні користувачем на сайті української мови на англійську то сама новина буде також виводитися англійською. Щоправда, тепер не забувайте писати новини на двох мовах. За аналогією ви можете додати додаткове поле і для перегляду повної новини.

Ну ось власне і все пані та панове.

Успіхів вам у побудові власних сайтів.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.